ସୁରେଶ ରାଇନା ଗିରଫ ! ସୁରେଶଙ୍କ ସମେତ ଏହି ସବୁ ତାରକା ମଧ୍ୟ ମୁମ୍ବାଇରେ ଗିରଫ

ମହାରାଷ୍ଟ୍ରର ମୁମ୍ବାଇରେ କରୋନା ନିୟମ ଉଲ୍ଲଂଘନ କରୁଥିବା ଅନେକ ଲୋକଙ୍କ ଉପରେ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ଗ୍ରହଣ କରାଯାଇଛି। ମୁମ୍ବାଇର ଏକ କ୍ଲବରେ ପାର୍ଟି କରୁଥିବା ପ୍ରାୟ 34 ଜଣଙ୍କୁ ଗିରଫ କରାଯାଇଛି। କୁହାଯାଉଛି ଯେ ଏହି ଲୋକମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଅନେକ ସେଲିବ୍ରିଟି ମଧ୍ୟ ଅନ୍ତର୍ଭୁକ୍ତ ଅଟନ୍ତି |

ମହାରାଷ୍ଟ୍ରର ମୁମ୍ବାଇରେ କରୋନା ନିୟମ ଉଲ୍ଲଂଘନ କରୁଥିବା ପୂର୍ବତନ କ୍ରିକେଟର ସୁରେଶ ରାଇନାଙ୍କ ସମେତ ଅନେକ ସେଲିବ୍ରିଟିଙ୍କ ଉପରେ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ନିଆଯାଇଛି। ମୁମ୍ବାଇର ଏକ କ୍ଲବରେ ପାର୍ଟି କରୁଥିବା ପ୍ରାୟ 34 ଜଣଙ୍କୁ ଗିରଫ କରାଯାଇଛି। ସୂଚନାନୁସାରେ, ଗିରଫ ହୋଇଥିବା 34 ଜଣଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ କ୍ରିକେଟର ସୁରେଶ ରାଇନା, ଗାୟକ ଗୁରୁ ରାନ୍ଧୱା ଏବଂ ଅନ୍ୟମାନେ ଥିଲେ। ତେବେ ପରେ ସୁରେଶ ରାଇନା ଏବଂ ଗୁରୁ ରାନ୍ଧୱା ବେଲ ପାଇଥିଲେ। ଏହା ବ୍ୟତୀତ କିଛି ମହିଳାଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ଗିରଫ କରାଯାଇଥିଲା, କିନ୍ତୁ ପୋଲିସ ସେମାନଙ୍କ ବିଷୟରେ ସୂଚନା ଦେଇନାହିଁ, କିନ୍ତୁ ପରେ ବେଲରେ ମୁକ୍ତ କରାଯାଇଥିଲା।

ମୁମ୍ବାଇର ବିମାନବନ୍ଦର ନିକଟ ଜେଡବ୍ଲୁ ମ୍ୟାରିଅଟ ହୋଟେଲ କ୍ଲବରେ ପାର୍ଟି ଚାଲିଥିଲା, ଯାହା କରୋନା ନିୟମକୁ ଉଲ୍ଲଂଘନ କରିଥିଲା। ମୁମ୍ବାଇରେ ସମସ୍ତଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଏଫ୍ଆଇଆର୍ ପଞ୍ଜିକୃତ ହୋଇଛି। 34 ଜଣଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ସୁରେଶ ରାଇନା ଏବଂ ରାନ୍ଧୱା ଥିଲେ ଯେଉଁମାନେ ସେମାନଙ୍କୁ ଏକ କ୍ଲବରେ ରଖିବା ପରେ ପୋଲିସ ଗିରଫ କରିଥିଲା। ସୂଚନା ଅନୁଯାୟୀ, ରାତିର କର୍ଫ୍ୟୁ ପରେ ମଧ୍ୟ ଏହି କ୍ଲବରେ ବହୁତ ଉଚ୍ଚ ପ୍ରୋଫାଇଲ୍ ପାର୍ଟି ଚାଲିଥିଲା। ମୁମ୍ବାଇରେ ନାଇଟ୍ କର୍ଫ୍ୟୁ ଲାଗୁ ହୋଇଛି। ଏହା ପରେ ସକାଳ ପ୍ରାୟ ସାଢେ ତିନିଟାରେ କ୍ଲବ ଉପରେ ଚଢ଼ାଉ କରାଯାଇଥିଲା।

ମୁମ୍ବାଇ ପୋଲିସର ସୂତ୍ର ଅନୁଯାୟୀ ସୁରେଶ ରାଇନାଙ୍କ ବ୍ୟତୀତ ଅବଶିଷ୍ଟ ତାରକାମାନେ କ୍ଲବର ପଛ ଦ୍ୱାର ଦେଇ ଦ ran ଡ଼ିଥିଲେ। ଆଇପିସିର ଧାରା 188, 269 ଏବଂ 34 ଅନୁଯାୟୀ ସୁରେଶ ରାଇନାଙ୍କ ସମେତ ଏହି ସେଲିବ୍ରିଟିଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଏକ ମାମଲା ରୁଜୁ ହୋଇଛି। ମୁମ୍ବାଇରେ ଲକଡାଉନ୍ ନିୟମ ଜାରି ରହିଛି। ଏହା ଅଧୀନରେ ରାତି 11 ଟା ପରେ କୌଣସି ପ୍ରକାର ପାର୍ଟି କିମ୍ବା ସର୍ବସାଧାରଣ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ଉପରେ ପ୍ରତିବନ୍ଧକ ଲଗାଯାଇଛି | ଦିଲ୍ଲୀରୁ 19 ଜଣ ପାର୍ଟୀକୁ ଆସିଥିଲେ। ଅନ୍ୟମାନେ ପଞ୍ଜାବ ଏବଂ ଦକ୍ଷିଣ ମୁମ୍ବାଇର ଥିଲେ। ସେମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ ଅଧିକାଂଶ ମଦ୍ୟପାନ କରିଥିଲେ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *