ଦେଖୁ ଦେଖୁ ହଜିଗଲା ଏହି ଆର୍କିଟେକ୍ଟଙ୍କ ଜୀବନ, ସିସିଟିଭିରୁ ଜଣା ପଡିଲା ଏହି ଲୋମ ଟାଙ୍କୁରା ଦୃଶ୍ୟ

ଯେତେବେଳେ ଏକ କାର ଡ୍ରାଇଭର ଏବଂ ସ୍କୁଟର ଆରୋହୀ ଏକ ଛୋଟ ବିବାଦକୁ ନେଇ ଯୁକ୍ତିତର୍କ କଲେ, ସେତେବେଳେ ଉଭୟ ବିବାଦ ଆରମ୍ଭ କରିଦେଲେ | ଏହି ସମୟରେ ଏକ ଟ୍ରକ୍ ପହଞ୍ଚିଥିଲା। ଟ୍ରକଟି ଚାଲିଯିବା ପରେ କାର ଡ୍ରାଇଭରଙ୍କ ଚୂର୍ଣ୍ଣ ମୃତଦେହ ରାସ୍ତାରେ ପଡ଼ି ରହିଥିଲା। ଏହି ପୁରା ଘଟଣା ସିସିଟିଭିରେ କଏଦ ହୋଇଥିଲା | କେଶ ଛିଡା କରୁଥିବା ଏହି ଘଟଣା ମଧ୍ୟପ୍ରଦେଶର ଇନ୍ଦୋର ସହରରୁ ଆସିଛି |

ଇନ୍ଦୋରର ପାଲାସିଆ ପୋଲିସ ଷ୍ଟେସନ ଅଞ୍ଚଳରେ ଗୁରୁବାର ଦିନ 02: 14 PM ରେ ଏଭଳି ଘଟଣା ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଥିଲା ​​ଯାହା ସମସ୍ତଙ୍କୁ ଥରାଇ ଦେଇଥିଲା। ବାସ୍ତବରେ କାର୍ ଆରୋହୀ ସିଦ୍ଧାର୍ଥ ସୋନି ଏବଂ ସ୍କୁଟର ଆରୋହୀ ବିକାଶ ଯାଦବଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଯୁକ୍ତିତର୍କ ହୋଇଥିଲା ଏବଂ ପରେ ଝଗଡା ହୋଇଥିଲା। ଏହି ସମୟରେ ଏକ ଟ୍ରକ୍ ସମାନ ମାର୍ଗ ଦେଇ ଯାଇଥିଲା ଏବଂ ଝଗଡା ବେଳେ ଇଞ୍ଜିନିୟର ସିଦ୍ଧାର୍ଥ ସୋନି ହଠାତ୍ ରାସ୍ତାରେ ପଡିଯାଇଥିଲେ ଏବଂ ଟ୍ରକ୍ ସିଦ୍ଧାର୍ଥ ଉପରେ ଚାପି ହୋଇ ମୃତ୍ୟୁ ବରଣ କରିଥିଲା।

ସିଦ୍ଧାର୍ଥ ଦୁଇ ବର୍ଷ ପୂର୍ବେ ବିବାହ କରିଥିଲେ। 26 ଡିସେମ୍ବରରେ ତାଙ୍କ ବିବାହ ବାର୍ଷିକୀ ଥିଲା | ତାଙ୍କ ପିତାଙ୍କ ଏକ ଡିଟରଜେଣ୍ଟ ପାଉଡର ତିଆରି କାରଖାନା ମଧ୍ୟ ଅଛି | ଘରେ ଜଣେ ମା, ପତ୍ନୀ ଏବଂ ସାନ ଭଉଣୀ ଅଛନ୍ତି | ବନ୍ଧୁମାନେ କହିଥିଲେ ଯେ ସିଦ୍ଧାର୍ଥ ଜଣେ ଜଣାଶୁଣା ବ୍ୟକ୍ତି ଥିଲେ ଏବଂ ଭଲ ମଣିଷ ଥିଲେ। ସହରର ସ୍ମାର୍ଟ ସିଟିର ଏକ ପ୍ରୋଜେକ୍ଟରେ କାମ କରୁଥିଲେ |

ଇନ୍ଦୋରରେ ଗୁରୁବାର ଦିନ ଅଜବ ପରିସ୍ଥିତିରେ ଜଣେ ଯୁବକଙ୍କ ଜୁମ୍ ଘାଟରେ ମୃତ୍ୟୁ ଘଟିଛି। ମୃତ୍ୟୁ ସମୟ ଆକାରରେ ଆସି ଯୁବକକୁ ହତ୍ୟା କଲା | ଏହି ଘଟଣା ଇନ୍ଦୋରର ପାଲାସିଆ ପୋଲିସ ଷ୍ଟେସନ ପରିସରରେ ଥିବା ସାମ୍ବାଦିକ କଲୋନୀ ଛକ ଠାରେ ଘଟିଛି ଯେଉଁଠାରେ କାନାରା ବ୍ୟାଙ୍କ ନିକଟରେ ଜଣେ ଯୁବକ ଡ୍ରାଇଭରଙ୍କ ସ୍କୁଟି ସ୍କୁଟି ଆରୋହୀଙ୍କ ସହ ମୁହାଁମୁହିଁ ଧକ୍କା ହୋଇଥିଲା। ପରେ, ଉଭୟଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ବିତର୍କ ଆରମ୍ଭ ହେଲା ଏବଂ ମାମଲା ଏତେ ବଢିଗଲା ଯେ ଝଗଡା ପହଞ୍ଚିଲା | ଏହି ଝଗଡା ହେତୁ କାରରେ ଯାଉଥିବା ଜଣେ ଯୁବକ ରାସ୍ତାରେ ପଡିଯାଇଥିଲେ ଏବଂ ଦ୍ରୁତ ଗତିରେ ଆସୁଥିବା ଟ୍ରକ ଯୁବକଙ୍କୁ ପଦଦଳିତ କରି ହତ୍ୟା କରିଥିଲା।

ପାଲାସିଆ ପୋଲିସର ସୂଚନାନୁସାରେ, ସିଦ୍ଧାର୍ଥ ସୋନି ତାଙ୍କ କାରରୁ ଯାଉଥିଲେ ଏବଂ ଆକ୍ଟିଭା ଆରୋହୀ ଯାଦବ ଆଗରୁ ଆସୁଥିଲେ। କାରଟି ଆକ୍ଟିଭା ସହିତ ଧକ୍କା ହେବା ପରେ ଉଭୟଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ବିତର୍କ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଥିଲା। ବିତର୍କ ସମୟରେ ଦୁହେଁ ଚକିତ ହେବାକୁ ଲାଗିଲେ। ସଙ୍ଗେ ସଙ୍ଗେ ଏକ ଟ୍ରକ ବାହାରକୁ ଆସିଥିଲା ​​ଏବଂ ଏହି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ କାର ଡ୍ରାଇଭର ସିଦ୍ଧାର୍ଥ ସୋନି ରାସ୍ତାରେ ପଡ଼ିଯାଇଥିଲେ ଏବଂ ଟ୍ରକର ଚକ ଉପରେ ଚଢିଯାଇ ତାଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ଘଟିଥିଲା ​​| ଦୋଷୀ ହତ୍ୟା ମାମଲାରେ ଅଭିଯୁକ୍ତ ବିକାଶ ଯାଦବ ଙ୍କୁ ପୋଲିସ ଗିରଫ କରିଛି। ଏଥିସହ ପୋଲିସ ଟ୍ରାପିଂ ଡମ୍ପର ଏବଂ ତାଙ୍କ ଡ୍ରାଇଭରକୁ ମଧ୍ୟ ଧରିଛି।

ପାଲାସିଆ ପୋଲିସ ଷ୍ଟେସନର ଦାୟିତ୍ୱରେ ଥିବା ସଞ୍ଜୟ ସିଂ ବାଏସ୍ କହିଛନ୍ତି ଯେ ସମଗ୍ର ମାମଲା ଅପରାଧ ମାନସିକତା ବର୍ଗରେ ଅଛି, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଉଭୟ ଟ୍ରକ ଡ୍ରାଇଭର ଏବଂ ଆକ୍ଟିଭା ଡ୍ରାଇଭରଙ୍କ ବିରୋଧରେ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ଗ୍ରହଣ କରାଯିବ। ଆମେ ଏକ ମାମଲା ରୁଜୁ କରିଛୁ ଏବଂ ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କୁ ଗିରଫ କରାଯାଇଛି।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *