ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆ ବିପକ୍ଷ ଦ୍ୱିତୀୟ ଟେଷ୍ଟ ପୂର୍ବରୁ ଟିମ୍ ଇଣ୍ଡିଆକୁ ଝଟକା

ଟିମ୍ ଇଣ୍ଡିଆର ଦ୍ରୁତ ବୋଲର ମହମ୍ମଦ ଶାମି ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆ ବିପକ୍ଷ ଦ୍ୱିତୀୟ ଟେଷ୍ଟରେ ଖେଳିବା ସନ୍ଦେହଜନକ। ମୋ, ଆଡିଲେଡ୍ ଟେଷ୍ଟର ତୃତୀୟ ଦିନରେ ବ୍ୟାଟିଂ କରୁଛନ୍ତି। ଶାମି ଆହତ ହୋଇଥିଲେ। ତାଙ୍କ ଡାହାଣ ହାତରେ ଏକ ଭଙ୍ଗା ଅଛି | ଆହତ କାରଣରୁ ମହମ୍ମଦ ଶାମିଙ୍କୁ ଅବସର ନେବାକୁ ପଡିଥିଲା। ସେ ଫିଲ୍ଡିଂ କରିବାକୁ ପଡ଼ିଆକୁ ମଧ୍ୟ ଆସିନଥିଲେ। ମ୍ୟାଚ୍ ପରେ ଟିମ୍ ଇଣ୍ଡିଆର ଅଧିନାୟକ ବିରାଟ କୋହଲି ମଧ୍ୟ ଶାମିଙ୍କ ବିଷୟରେ ଏକ ବିବୃତ୍ତି ଦେଇଛନ୍ତି।

ବିରାଟ କୋହଲି କହିଛନ୍ତି ଯେ ଶାମିଙ୍କ ଆଘାତ ଉପରେ ସଠିକ୍ ଅଦ୍ୟତନ ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ହୋଇନାହିଁ। ଶାମିଙ୍କୁ ସ୍କାନ ପାଇଁ ନିଆଯାଇଥିଲା | ସେ ଅତ୍ୟଧିକ ଯନ୍ତ୍ରଣା ଭୋଗୁଥିଲେ ଏବଂ ହାତ ମଧ୍ୟ ଚଳାଇ ପାରିନଥିଲେ। ଶାମିଙ୍କ ଆଘାତ କେତେ ଗଭୀର ତାହା ଆମେ ଶୀଘ୍ର ଜାଣିବା |

ମୋ ଯେତେବେଳେ ଶାମି ବ୍ୟାଟିଂ କରିବାକୁ ଆସିଥିଲେ ସେତେବେଳେ ଟିମ୍ ଇଣ୍ଡିଆ 31 ରନ୍ ପାଇଁ ନଅ ୱିକେଟ୍ ହରାଇଥିଲା। ପ୍ୟାଟ୍ କମିନ୍ସଙ୍କ ବଲ୍ ଶାମିଙ୍କ ଡାହାଣ ହାତର ହାତଗୋଡକୁ ବାଜିଥିଲା ​​ଏବଂ ସେ ବହୁତ ଯନ୍ତ୍ରଣା ଅନୁଭବ କରିଥିଲେ | ଫିଜିଓ ଭୂମିରେ ଆସି ଶାମିଙ୍କୁ ଆରାମ ଦେବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିଥିଲେ, କିନ୍ତୁ ଯନ୍ତ୍ରଣା ଏତେ ଥିଲା ଯେ ଶାମିଙ୍କୁ ପଡ଼ିଆ ଛାଡିବାକୁ ପଡିଲା |

ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ଯେ ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆ ଗସ୍ତରେ ତାରକା ଖେଳାଳିଙ୍କ ଆଘାତ ଯୋଗୁଁ ଟିମ୍ ଇଣ୍ଡିଆ ପୂର୍ବରୁ ଅସୁବିଧାରେ ପଡିଛି। ଆହତ କାରଣରୁ ଦ୍ରୁତ ବୋଲର ଇଶାନ୍ତ ଶର୍ମା ଏହି ଭ୍ରମଣର ଅଂଶ ନୁହଁନ୍ତି। ଆହତ କାରଣରୁ ରବିନ୍ଦ୍ର ଜାଡେଜା ମଧ୍ୟ ପ୍ରଥମ ଟେଷ୍ଟରୁ ବଞ୍ଚିତ ହୋଇଥିଲେ। ପ୍ରଥମ ପରୀକ୍ଷାରେ ଲଜ୍ଜାଜନକ ପ୍ରଦର୍ଶନ |

ଅଢ଼େଇ ଦିନରେ ପ୍ରଥମ ଟେଷ୍ଟରେ ଟିମ୍ ଇଣ୍ଡିଆକୁ ପରାଜୟର ସାମ୍ନା କରିବାକୁ ପଡିଥିଲା। ଟିମ୍ ଇଣ୍ଡିଆର ଦ୍ୱିତୀୟ ଇନିଂସ ମାତ୍ର 36 ରନ୍ରେ ଶେଷ ହୋଇଥିଲା। ଜିତିବା ପାଇଁ ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆର 90 ରନ ଲକ୍ଷ୍ୟ ଥିଲା, ଯାହା ସେମାନେ ଦୁଇଟି ୱିକେଟ୍ ହରାଇ ହାସଲ କରିଥିଲେ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *