ଚୋର ଚୋରି କରି ମନ୍ଦିରରେ ହିଁ ଶୋଇଥିଲା, ସକାଳେ ପୋଲିସ ଆସିବାରୁ କିଛି ଏମିତି କହିଲା ଜାଣିଲେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହେବେ ଆପଣ

ଚୋରି କରିବା ଉଦ୍ଦେଶ୍ୟରେ ମନ୍ଦିରରେ ପ୍ରବେଶ କରିଥିବା ଏକ ଚୋର ମନ୍ଦିରରେ ରଖାଯାଇଥିବା ସାମଗ୍ରୀକୁ ଏକ ବ୍ୟାଗରେ ବାନ୍ଧି ସେଠାରେ ଶୋଇଥିଲେ। ସକାଳେ ଯେତେବେଳେ ପୋଲିସ ତାଙ୍କୁ ଉଠାଇ ନେଇଥିଲା, ଚୋର କହିବା ଆରମ୍ଭ କଲା ଯେ ମୋତେ ବହୁତ ଥଣ୍ଡା ଲାଗୁଚି, ଶୋଇବାକୁ ଦିଅ। ସେବାୟତ ମାନେ କହିଲେ ଯେ ଏହା ମାତାଜୀଙ୍କ ଚମତ୍କାର ଅଟେ , ତେଣୁ ମନ୍ଦିରରେ ଚୋରି ଘଟଣା ହୋଇ ନାହିଁ। ଏହି ଘଟଣା ମଧ୍ୟପ୍ରଦେଶର ଶଜାପୁର ଜିଲ୍ଲାର।

ଚୋର ଶାଜାପୁରର ଲାଲବାଇ ଫୁଲବାଇ ମନ୍ଦିର ଚୋରି କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିଥିଲା। ରାତିରେ ଚୋର ସେବାୟତଙ୍କ କୋଠରୀରେ ରଖାଯାଇଥିବା ଟ୍ରାଇଡେଣ୍ଟ ସାହାଯ୍ୟରେ ତାଲା ଭାଙ୍ଗି କୋଠରୀରେ ରଖାଯାଇଥିବା ସମସ୍ତ ଜିନିଷକୁ ଅଖା ଭିତରେ ବାନ୍ଧି ଦେଇଥିଲା, ଏହା ପରେ ସେ ଶୋଇପଡିଥିଲା।

ସକାଳେ ମନ୍ଦିରର ସେବାୟତମାନେ ମନ୍ଦିରରେ ପହଞ୍ଚିବା ପରେ ଦେଖିଲେ ଯେ ମନ୍ଦିରରେ କୌଣସି ତ୍ରିଶୁଳ ନାହିଁ ଏବଂ ନିକଟ କୋଠରୀର ତାଲା ଭାଙ୍ଗି ଭିତର କବାଟ ବନ୍ଦ ଅଛି।

ସେ 100 ନମ୍ବର କୁ ଡାଏଲ୍ କରି ଏ ବିଷୟରେ ସୂଚନା ଦେଇଥିଲେ | ଏହି ଖବର ପାଇବା ପରେ ପୋଲିସ ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ପହଞ୍ଚି ସେବାୟତଙ୍କ କୋଠରୀ ଭିତରେ କବାଟ ଖୋଲିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିଥିଲା ​​କିନ୍ତୁ ଚୋର କବାଟ ଖୋଲି ନଥିଲା। ଏହା ପରେ ପୋଲିସ କବାଟ ଭାଙ୍ଗି ଦେଇଥିଲା।

ପୋଲିସ ସେବାୟତଙ୍କ କୋଠରୀରେ ପହଞ୍ଚିବା ମାତ୍ରେ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ବିଛଣାରେ ଶୋଇଥିଲେ। ଯେତେବେଳେ ପୋଲିସ ତାଙ୍କୁ ଉଠାଇ ନେଇଥିଲା, ସେତେବେଳେ ସେ କହିବାକୁ ଲାଗିଲେ ଯେ ଥଣ୍ଡା ଅତ୍ୟଧିକ ଅଟେ। ମୋତେ ଶୋଇବାକୁ ଦିଅ। ପୋଲିସର କହିବା ଅନୁଯାୟୀ, ବ୍ୟକ୍ତି ଜଣକ ଚୋରି କରିବା ଉଦ୍ଦେଶ୍ୟରେ ମନ୍ଦିରରେ ଭର୍ତ୍ତି ହୋଇଥିଲେ, କିନ୍ତୁ ଥଣ୍ଡା ଯୋଗୁଁ ସେଠାରେ ତାଙ୍କର ନିଦ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଥିଲା | ପୋଲିସ ବିଶ୍ୱାସ କରେ ଯେ ଉକ୍ତ ଯୁବକ ମାନସିକ ସ୍ତରରେ ବିଚଳିତ, ତେଣୁ ପୋଲିସ ଉକ୍ତ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ପଚରାଉଚରା ପରେ ଛାଡି ଦେଇଥିଲା।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *