ସୁଶାନ୍ତଙ୍କୁ ହତ୍ୟା କରାଯାଇଛି କି ? ମାମୁଙ୍କର ଏପରି ଦାବି ପରେ, ଏହା ବର୍ତ୍ତମାନ ଚର୍ଚ୍ଚାର ବିଷୟ ପାଲଟିଛି

“ସୁଶାନ୍ତଙ୍କୁ ହତ୍ୟା କରାଯାଇଛି। ସେ ଏପରି ପଦକ୍ଷେପ ନେଇ ପାରିବେ ନାହିଁ। କେହି ତାଙ୍କ ହତ୍ୟା ର ଷଡଯନ୍ତ୍ର କରିଛି” ବଲିଉଡ ଅଭିନେତା ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ରାଜପୁତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ପରେ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ମାମୁଁ ଏପରି ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟଜନକ ଦାବି କରିଛନ୍ତି । କାରଣ ସେ ମାନସିକ ସ୍ତରରେ ଏତେ ଶକ୍ତିଶାଳୀ ଥିଲେ ଯେ ସେ କେବେବି ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିବେ ନାହିଁ ବୋଲି ତାଙ୍କ ମାମୁ କହିଛନ୍ତି। ରାଷ୍ଟ୍ରିୟ ଜନତା ଦଳ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ମାତୃତ୍ୱ ଦାବି ପରେ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ଆତ୍ମହତ୍ୟା ଘଟଣାର ସିବିଆଇ ତଦନ୍ତ ଦାବି କରିଛି ।

ଉଲ୍ଲେଖଯୋଗ୍ୟ, ବଲିଉଡର ଅଭିନେତା ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ରାଜପୁତ ବାନ୍ଦ୍ରାସ୍ଥିତ ତାଙ୍କ ଘରେ ମାତ୍ର ୩୪ ବର୍ଷ ବୟସରେ ରବିବାର ଦିନ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିଛନ୍ତି । ସକାଳ ୧୦ ଟାରେ ସେ ଉଠିଲେ ଏବଂ ଜୁସ ପିଇବା ପରେ ପୁଣି ଶୋଇବାକୁ ଗଲେ | ମଧ୍ୟାହ୍ନ ୧୨ ଟା ସମୟରେ ତାଙ୍କ ଘରର କବାଟ ବାଡେଇବା ପରେ ସେ ଖୋଲି ନଥିଲେ ବୋଲି ପୋଲିସ ସୂଚନା ଦେଇଥିଲା । ସେ ଏକ ବେଡ଼ ସିଟ୍ ସାହାଯ୍ୟରେ ନିଜକୁ ଫାଶୀ ଦେଇଥିଲେ ।

ତେଣୁ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ମାମୁଁ ଦାବି କରିଛନ୍ତି ଯେ ତାଙ୍କୁ ହତ୍ୟା କରାଯାଇଛି କିନ୍ତୁ ପୋଲିସ ଏହାକୁ ଅସ୍ୱୀକାର କରିଛି । ପ୍ରାଥମିକ ଅନୁସନ୍ଧାନରୁ ଜଣାପଡିଛି ଯେ ସୁଶାନ୍ତ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିଛନ୍ତି ଏବଂ ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ସେପରି କୌଣସି ପ୍ରମାଣ ମିଳି ନାହିଁ । ଘଟଣାର ତଦନ୍ତ କରୁଥିବା ଡିସିପି ଅଭିଷେକ ତ୍ରିମୁକେ କହିଛନ୍ତି, “ପ୍ରାଥମିକ ତଦନ୍ତ ଏକ ଆତ୍ମହତ୍ୟା ମାମଲା ପରି ଦେଖାଯାଉଛି। ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ କୌଣସି ସନ୍ଦେହଜନକ ଜିନିଷ ମିଳି ନଥିଲା ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *