ରିୟା ଚକ୍ରବର୍ତ୍ତୀଙ୍କ କଲ୍ ବିବରଣୀରୁ ଜଣାପଡିଛି ଯେ ସେ ମହେଶ ଭଟ୍ଟଙ୍କ ସହ 16 ଥର ଏବଂ ଆଦିତ୍ୟ ରୟ କାପୁରଙ୍କ ସହ ଗତ ଏକ ବର୍ଷରେ 23 ଥର କଥା ହୋଇଥିଲେ।

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ: ବଲିଉଡ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଭାବରେ ରିୟା ଚକ୍ରବର୍ତ୍ତୀ ଶୁକ୍ରବାର ଦିନ ତାଙ୍କ ଭାଇ ଶୋୟିକ୍ ଏବଂ ପୂର୍ବତନ ମ୍ୟାନେଜର ଶ୍ରୁତି ମୋଦୀଙ୍କ ସହ ଏନଫୋର୍ସମେଣ୍ଟ ନିର୍ଦ୍ଦେଶାଳୟ (ଇଡି) ରେ ହାଜର ହୋଇଥିଲେ, ଗତ ବର୍ଷର କଲ୍ ବିବରଣୀ କିଛି ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟଜନକ ତଥ୍ୟ ଦେଇଛି। 

ସୂଚନାନୁସାରେ, ଗତ ଏକ ବର୍ଷ ମଧ୍ୟରେ ରିୟା ତାଙ୍କ ପିତାଙ୍କ ସହ 1192 ଥର, ଭାଇ ଶୋୟିକ୍ ଚକ୍ରବର୍ତ୍ତୀ 1069 ଥର କଥା ହୋଇଥିଲେ। ସେ ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ରାଜପୁତଙ୍କ ସହ ପ୍ରାୟ 145 ଥର ବାର୍ତ୍ତାଳାପ କରିଥିଲେ। ତଥାପି, ସେ ବର୍ଷରେ 287 ଥର ସାମୁଏଲ ମିରାଣ୍ଡାଙ୍କୁ ଡାକିଲେ ଯାହା ବୋଧହୁଏ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କଠାରୁ ଅଧିକ ଅଟେ | 

ଶ୍ରୁତି ମୋଦୀଙ୍କ ସହ ରିୟା 791 ଥର ଏବଂ ସିଦ୍ଧାର୍ଥ ପିଥାନି ପ୍ରାୟ 100 ଥର କଥା ହୋଇଥିଲେ। ସେ ଦୀପେଶ ସାୱନ୍ତଙ୍କ ସହ ପ୍ରାୟ 41 ଥର, ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ଭଉଣୀ ରାନୀ ବର୍ଷରେ ମାତ୍ର 4 ଥର ଚାଟ୍ କରିଥିଲେ। ତାଙ୍କ ପରାମର୍ଶଦାତା ତଥା ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ନିର୍ମାତା ମହେଶ ଭଟ୍ଟଙ୍କ ସହ ରିୟା ଚକ୍ରବର୍ତ୍ତୀ ବର୍ଷରେ 16 ଥର ଫୋନରେ କଥାବାର୍ତ୍ତା କରିଥିଲେ। ରେୟା ଉଦୟ ସିଂ ଗ Ga ରୀଙ୍କୁ 22 ଥର ଏବଂ ବଲିଉଡ ଅଭିନେତା ଆଦିତ୍ୟ ରୟ କାପୁରଙ୍କୁ 23 ଥର ଡାକିଥିଲେ। ସେ ଡ୍ରିମ୍ ହୋମ୍ ରିଏଲ୍ ଇଷ୍ଟେଟ୍ କମ୍ପାନୀ ସହିତ ଫୋନରେ କଥା ହୋଇଥିଲେ ଯାହା ବର୍ଷରେ ଥରେ କିମ୍ବା ଦୁଇଥର ନୁହେଁ ବରଂ ବର୍ଷରେ 23 ଥର |

ଡିସିପି ତ୍ରିମୁକେ ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ରାଜପୁତ ମୃତ୍ୟୁ ମାମଲାର ତଦନ୍ତ କରୁଛନ୍ତି ଏବଂ ତେଣୁ କଲ ଏକ୍ସଚେଞ୍ଜ ଯାଞ୍ଚ ସହ ଜଡିତ ହୋଇପାରେ। 

ଏଥିମଧ୍ୟରୁ ଥରେ ରିୟାଙ୍କୁ ଷ୍ଟେଟମେଣ୍ଟ ରେକର୍ଡିଂ ପାଇଁ ଆସିବାକୁ ଡକାଯାଇଥିଲା ଏବଂ ଥରେ ଅଭିନେତ୍ରୀ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଧମକ ପାଇବା ନେଇ ଡିସିପିଙ୍କୁ କଲ କରିଥିଲେ। 

ଏହା ଜାଣିବାକୁ ମିଳିଛି ଯେ ରିୟାଙ୍କ ପିତା ଇନ୍ଦ୍ରଜିତ ଚକ୍ରବର୍ତ୍ତୀଙ୍କ ଭୋଡାଫୋନ୍ ନମ୍ବରରୁ 230 ଥର ଆସୁଥିବା ଏବଂ 660 ଥର ଆଉଟଗୋଇଙ୍ଗ କଲ କରାଯାଇଛି।

ମହେଶ ଭଟ୍ଟଙ୍କୁ 7 ଟି ଆସୁଥିବା ଏବଂ 9 ଟି ଆଉଟଗୋଇଂ କଲ ଆସିଛି। ତା’ପରେ ମାନସିକ ରୋଗ ବିଶେଷଜ୍ଞ କିର୍ସି ଚାଭଡାଙ୍କୁ 5 ଟି ଆସୁଥିବା ଏବଂ 10 ଟି ଆଉଟଗୋଇଂ କଲ୍ | ଏହି ବିବରଣୀ ଅନୁଯାୟୀ ସୁଶାନ୍ତ ରିୟାଙ୍କୁ ମାତ୍ର 28 ଥର ଡାକିଥିବା ବେଳେ ଅଭିନେତ୍ରୀ ସ୍ୱର୍ଗତ ‘ଦିଲ ବେଚାରା’ ଷ୍ଟାରଙ୍କୁ 259 ଟି କଲ କରିଥିଲେ। 

ଆହୁରି ମଧ୍ୟ, ସାମୁଏଲ୍ ମିରାଣ୍ଡାଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ସହିତ ଥିଲା, ତେଣୁ, ମିରାଣ୍ଡାଙ୍କ ନାମରେ କଲ୍ ବିବରଣୀ ପ୍ରକୃତରେ ସ୍ୱର୍ଗତ ଅଭିନେତାଙ୍କର ଅଟେ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *