ଡୱେନ ‘ଦି ରକ୍’ ଜନ୍ସନ୍ 9.5 ମିଲିୟନ୍ ଜର୍ଜିଆ ଫାର୍ମ ଉଠାଇଲେ |

ଜର୍ଜିଆ ଗ୍ରାମାଞ୍ଚଳକୁ ଏହି ପଥର ଗଡ଼ିଛି।
ଅଭିନେତା ଡୱେନ “ଦି ରକ୍” ଜନସନଙ୍କ ସହ ବନ୍ଧା ହୋଇଥିବା ଏକ ସଂସ୍ଥା ଆଟଲାଣ୍ଟା ବାହାରେ ଏକ 46 ଏକର ଜମିକୁ ଛଡ଼ାଇ ନେଇଛି |
ଲସ ଏଞ୍ଜେଲସରେ ଶ୍ରୀ ଜନସନଙ୍କ ବ୍ୟବସାୟ ପରିଚାଳକମାନଙ୍କ ସହ ସଂଯୁକ୍ତ ଏକ ଜର୍ଜିଆ ଭିତ୍ତିକ କମ୍ପାନୀ ପାଉଡର ସ୍ପ୍ରିଙ୍ଗ୍ସର ବୁକୋଲିକ୍ ଛୋଟ ସହରରେ ପ୍ରାୟ 9.5 ନିୟୁତ ଡଲାରରେ ଅଶ୍ୱାରୋହୀ ଘର କିଣିଥିଲେ। ଶ୍ରୀ ଜନସନ, 47, ଜଣେ ପୂର୍ବତନ ପେସାଦାର ରେସଲର ଯିଏ ପରେ ଜଣେ ଅଭିନେତା ତଥା ନିର୍ମାତା ଭାବରେ କ୍ୟାରିୟର ଗଢିଥିଲେ, ସେ ମତାମତ ପାଇଁ ପହଞ୍ଚିପାରିଲେ ନାହିଁ |

ମୁଖ୍ୟ ଗୃହ 2002 ରେ ନିର୍ମିତ ହୋଇଥିଲା ଏବଂ ହ୍ୟାରି ନର୍ମନ୍ ରିଅଲଟର୍ସର ଏଜେଣ୍ଟ୍ ଜେଫ୍ ଡିଜାର୍ନେଟ୍ଙ୍କ ତାଲିକା ଅନୁଯାୟୀ ପଥର ଫାୟାରପ୍ଲେସ୍, ଏକ କଷ୍ଟମ୍ ୱାଇନ୍ ସେଲାର୍ ଏବଂ ଏକ ଫ୍ରିଫର୍ମ, ଲୁଣିଆ ଜଳ ପୁଲ୍ ଏବଂ କାବାନା ସହିତ ଏକ ପଛପଟ ବଗିଚା ରହିଛି | ଶ୍ରୀ ଡିଜର୍ନେଟ୍ ବିକ୍ରୟ ସମ୍ପର୍କରେ କିଛି କହିବାକୁ ମନା କରି ଦେଇଛନ୍ତି।

ଚମତ୍କାର ଘର ଫ୍ରେଞ୍ଚ ଦେଶ ପ୍ରେରଣା ଉପରେ ଆଙ୍କିଥାଏ, ଏହାର ବାହ୍ୟରେ ଆଂଶିକ ଇଟା ଏବଂ ପଥର ଆବରଣ, ବଡ଼ କ୍ୟାସମେଣ୍ଟ ୱିଣ୍ଡୋ ଏବଂ ଖୋଲା କାଠ ଏବଂ ପଥର ସହିତ ରୁଷ୍ଟିକ୍ ଭିତରକନିକା, ଚିତ୍ରଗୁଡ଼ିକ ଦର୍ଶାଏ | ସୁବିଧାଗୁଡ଼ିକରେ ଦାଗଯୁକ୍ତ କାଚ ସହିତ ଆରାମଦାୟକ, କାଠ ଫଳକ ବିଶିଷ୍ଟ ଲାଇବ୍ରେରୀ ମଧ୍ୟ ଅନ୍ତର୍ଭୁକ୍ତ |
ଜନ୍ସନ୍ସ ଏକ 12-ଷ୍ଟଲ୍ ଭଣ୍ଡାର ଏବଂ ଏକ ଦେଖିବା ଡେକ୍ ସହିତ ରାଇଡିଂ ମ ଦାନ ସହିତ ଏକ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସୁସଜ୍ଜିତ ଘୋଡା ଫାର୍ମ ମଧ୍ୟ ପାଇଥାଏ | ଏହାର ପୁରାତନ ଚମତ୍କାର ମଧ୍ୟରେ ଏକ ମୂଳ 150 ବର୍ଷ ପୁରୁଣା ଫାର୍ମ ହାଉସ୍ ଅଛି, ଯାହା ତାଲିକା ଅନୁଯାୟୀ ବର୍ତ୍ତମାନ ଏକ ତଦାରଖକାରୀଙ୍କ କୁଟୀର ଭାବରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରେ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *