ଟିଭି ଅଭିନେତ୍ରୀ ଦୀପିକା ସିଂଙ୍କ ମା କରୋନା ପଜିଟିଭ, ଦିଲ୍ଲୀ ଡାକ୍ତରଖାନାରେ ବେଡ଼ ମିଳିଲା ନାହିଁ ଯେ…

ଦୀପିକାଙ୍କ ମା ୫୯ ବର୍ଷ ବୟସରେ କରୋନା ପଜିଟିଭ ହୋଇଗଲେ ଏବଂ ବର୍ତ୍ତମାନ ସେ ଘରେ ଅଛନ୍ତି ଏବଂ ତାଙ୍କୁ ଘରେ ଚିକିତ୍ସା କରିବାକୁ କୁହାଯାଇଛି । ଦୀପିକା ଏହା ମଧ୍ୟ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଡାକ୍ତରଖାନାରୁ ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ରିପୋର୍ଟ ଗ୍ରହଣ କରାଯାଇ ନାହିଁ । କୌଣସି ଡାକ୍ତର ନାହାଁନ୍ତି ଯିଏ ଚିକିତ୍ସା ବିଷୟରେ କହିପାରିବେ ।

ଅଭିନେତ୍ରୀ ଦୀପିକା ସିଂଙ୍କ ମା କରୋନା ପଜିଟିଭ୍ ବୋଲି ଜଣାପଡିଛି । ଏହି ସମୟରେ ଦୀପିକାଙ୍କ ମା, ବାପା, ଭଉଣୀ ଏବଂ ପରିବାରର ସମସ୍ତେ ଦିଲ୍ଲୀରେ ଅଛନ୍ତି । ଆଜି ଦୀପିକା ଜାଣିବାକୁ ପାଇଲେ ଯେ ତାଙ୍କ ମା’ଙ୍କ ରିପୋର୍ଟ କରୋନା ସକାରାତ୍ମକ ହୋଇଛି ।

ତାପରେ ଦୀପିକା କହିଛନ୍ତି, ହଁ, ଆଜି ମୋ ମା’ଙ୍କ ରିପୋର୍ଟ ଆସିଲା ଏବଂ ଜାଣିବାକୁ ପାଇଲି ଯେ ସେ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍ । ମୋ ପରିବାରରେ ୪୫ ଜଣ ଅଛନ୍ତି ଯେଉଁମାନେ ମୋ ମା’ଙ୍କ ସମ୍ପର୍କକୁ ଆସିଛନ୍ତି | ମୋ ବାପାଙ୍କର ମଧୁମେହ ମଧ୍ୟ ଅଛି | ମୋ ବାପା ସକାଳଟାରୁ ଲାଇନରେ ଅଛନ୍ତି, ସେ କିଛି ଘଣ୍ଟା ପୂର୍ବରୁ ରିପୋର୍ଟ ପାଇଥିଲେ | ମୋ ଭଉଣୀ ଅନୁ ଏବଂ ପାପାଙ୍କୁ ରିପୋର୍ଟ ନେବା ବହୁତ କଷ୍ଟକର ଥିଲା | କେବଳ ଏତିକି ନୁହେଁ, କୌଣସି ଡାକ୍ତର ବି ନାହାନ୍ତି ଯିଏ ଚିକିତ୍ସା ବିଷୟରେ କହିପାରିବେ ।

ସେ କହିଛନ୍ତି, “ଦିଲ୍ଲୀରେ ମୋ ଘରେ ୪୫ ଜଣ ମାଁ ସମ୍ପର୍କରେ ଆସିଥିଲେ, ବର୍ତ୍ତମାନ ସେମାନଙ୍କୁ ପରୀକ୍ଷା କରିବା ମଧ୍ୟ ଆବଶ୍ୟକ। ମୋର ଜେଜେମା, ଯିଏ ୯୦ ବର୍ଷ ବୟସର ଏବଂ ବର୍ତ୍ତମାନ ତାଙ୍କୁ ନିଶ୍ୱାସ ନେବାରେ ଅସୁବିଧା ହେଉଛି, ସେଠାରେ ସମସ୍ତେ ଚିନ୍ତା ରେ ଅଛନ୍ତି। ”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *